kapat× Destek +90 532 488 60 16 | +90 506 770 74 07
Hakkında

Dönmezoğlu Nakliyat İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.                                             

Yönetim Kurulu,

Şirketimiz 2011 yılında İskenderun, Hatay’da Mehmet Dönmez ve Osman Dönmez kardeşler tarafından kurulmuştur. Şirketimiz 220 çalışanı ile yurtiçi karayolu taşımacılığı ve lojistik hizmetleri ile madencilik, A Tipi Gümrüklü Antrepo işletmeciliği, kömür ticareti ve İnşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Şirketimizin 123 adet tır ve 130 adet dorseden oluşan araç parkı bulunmaktadır. Faaliyetlerimizi İskenderun merkez ofisimiz ve İstanbul, Gaziantep, Akçay şubelerimiz ile birlikte yürütmekteyiz.

Güney Akdeniz, Antep, Maraş, Mardin, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Urfa lokasyonları başta olmak üzere bölgemizin önemli lojsitik gücü olan şirketimiz, ülkemizin önde gelen demir çelik fabrikaları İsdemir, Toseçlik ve Koç haddeciliğin tüm hammadde ve yarı mamul taşımacılığı ile Beşler Makarna, Sunar Grup, Kipaş holding gibi gruplarında kuru yük tahliyeleri şirketimiz tarafından yürütülmektedir.

Esas Faaliyetlerimiz yanında şirketimiz 2018 Mart döneminde İskenderun, Hatay lokasyonunda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın onayı ile 90 bin ton kapasiteli “A Tipi Gümrüklü Antrepo İşletmeciliğine” başlamıştır. İkinci bir 100 bin ton kapasiteli A Tipi Gümrüklü Antrepo ön izni alınmış olup açılış işlemlerine başlanmıştır.             

Sayglarımızla,

Dönmezoğlu Group adına

Mehmet Dönmez 
Yönetim Kurulu Başkanı

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.