kapat× Destek +90 532 488 60 16 | +90 506 770 74 07
Hedef ve İlkeler

Dönmezoğlu Grup, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterisi, iş ortakları için güvenilir, sürdürebilir iş modelleri kurmayı hedefliyor. 

Müşterilerimize  değer yaratmak, ihtiyaçlarını yüksek kalite ve istikrar ile karşılamak önceliğimizdir. 

Daima gelişmek ve en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir. 

Ülke kaynaklarımızı;  ekonomiye değer katacak şekilde, insan bilgisi ve gücü ile birleştirerek, çevreye daima duyarlı değer yaratmak ilk hedefimizdir. 
En önemli sermayemiz ekip ruhumuz ve genç fikirlerimizdir. . 

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. Yetişkin insan gücünü; grubumuza çekmek, her bir çalışanın yeteneğini, yaratıcılığını, iş geliştirmesini verimlilik ve kalite olarak müşterimize sunmak çalışanları ile birlikte sürdürebilir, katma değerli iş modelleri ve iş ortamları kurmak en büyük yatırımımızdır. 

Amacımız yeni kaynaklar yaratarak sürekli gelişmek ve tüm paydaşları ile birlikte istikrarlı büyümektir. Bu amaçla sürdürebilir ve geliştirilebilir  iş modelleri kurarak, araştırmayı bilen, gözlemleyen, topluma ve çevreye duyarlı, zamanı ve kaynakları israf etmeyen iş süreçleri oluşturmak, sürekli müşteri memnuniyeti yaratmak temel görevimizdir.         

Dönmezoğlu Grup olarak, ülkemize, müşterilerimize, çalışanlarımızla çevreye  duyarlı, değerler yartmak ve sürdürmek ilkemizdir. 

 

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.