kapat× Destek +90 532 488 60 16 | +90 506 770 74 07

DÖNMEZOĞLU Lojistik, hammadde, yarı-mamul ve mamullerin karayolu ile Türkiye sınırları içerisinde taşımasını gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz limanlarda; ithalat ya da ihracat rejimli tahmil ve tahliye olacak dökme katı veya genel kargo yüklerle ilgili tüm işlemleri takip etmekde ve sonuçlandırmakda, liman hizmet talebinde bulunmakta, tahmil tahliye yükleri limana teslim etmekte ve teslim almakda, liman hizmetlerini takip etmekde, gemiden liman sahasına alınacak ve sahadan gemiye alınacak yüklerin ara nakliye hizmetini gerçekleştirmektedir.

DÖNMEZOĞLU’nun lojistik stratejisi, müşterilerinin yüklerinin; doğru yerde, doğru zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur. DÖNMEZOĞLU, tecrübeli personeli ve modern özmal araçlardan oluşan filosuyla, müşterileriyle birlikte yüklerin sevkiyatını planlayarak, uygun araç ile minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

DÖNMEZOĞLU; çimento, gıda, demir-çelik, yem sanayi ve emtia ticareti yapan kurumsal firmaların limanlardan depo/fabrikalara, depo/fabrikalardan limanlara, tesisler arası vb.; lokal ya da şehirler arası tüm taşımalarında etkin ve hızlı çözümler sunmaktadır. 120 adet Özmal araç filosunun büyüklüğü sayesinde; çok uzak mesafelere supalan taşımalar dahi gerçekleştirilebilmektedir.

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.