Anasayfa Hakkında Hedef ve İlkeler

Hedef ve İlkeler

Amacımız yeni kaynaklar yaratarak sürekli gelişmek ve tüm paydaşları ile birlikte istikrarlı büyümektir. Bu amaçla sürdürebilir ve geliştirilebilir iş modelleri kurarak, araştırmayı bilen, gözlemleyen, topluma ve çevreye duyarlı, zamanı ve kaynakları israf etmeyen iş süreçleri oluşturmak, sürekli müşteri memnuniyeti yaratmak temel görevimizdir.

Çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçlar. Ülkesi, müşterisi, iş ortakları için güvenilir, sürdürebilir iş modelleri kurar.

Daima gelişmek ve en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

Ülke kaynaklarımızı; ekonomiye değer katacak şekilde, insan bilgisi ve gücü ile birleştirerek, çevreye daima duyarlı değer yaratmak ilk hedefimizdir.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. Yetişkin insan gücünü; grubumuza çekmek, her bir çalışanın yeteneğini, yaratıcılığını, iş geliştirmesini verimlilik ve kalite olarak müşterimize sunmak çalışanları ile birlikte sürdürebilir, katma değerli iş modelleri ve iş ortamları kurmak en büyük yatırımımızdır.

Ülkemize, müşterilerimize; çalışanlarımızla çevreye duyarlı değerler yaratmak ve sürdürmek ilkemizdir.